KURUMSAL

  • BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

Beta Granit & Mermer San. Tic. Ltd.Şti 1988 tarihinde doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu en sert madeni olan granit ve mermerleri çağdaş ve modern yapılarda kullanılmak üzere estetik bir yapıya getirerek dış cephe ankrajlı(raylı) kaplama, döşeme, basamak, mutfak tezgahları yapmaya başlayarak, işçilikte ve tedarikte kaliteyi arayan müşterilerine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 1999 yılından bugüne Türkiye nin önde gelen üreticileriyle birlikte Granit ve Mermer ithalat ve ihracatına katılarak yurt içinde ve yurt dışında toptan satışlar yaparak hızla büyüme kaydedip, ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlamıştır. Gerçekleştirmiş olduğumuz ilk projeden bugüne, her zaman kalite yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsedik. Çeyrek asrın vermiş olduğu tecrübe birikimleri de arkamaza alarak, çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette kalite daima en ön planda oluşturmuştur... Beta Granit, yaptığı teknoloji araştırmaları ve yatırımları sayesinde tüm projelerini en yeni teknolojilerle çözümleyip, çağımızın gerektirdiği hız ve kaliteyi müşterilerine sunmaktadır. Beta Granit olarak hedeflerimiz çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetini, iletişimini ve beraberin-de işbirliğini en iyi seviyelere taşımak ve bu gücü de arkamıza alarak bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Uzun yıllardan bu yana kendi sektöründe yer alan firmamız, günümüzün gerektirdiği ileri teknolojileri takip ederek, profesyonel kimliği, uzman ve tecrübeli kadrosuyla, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını, en iyi standartlarda, kaliteli ürün ve hizmet ile karşılamaktadır.

BETA GRANİT AYRICALIĞI ?

Kalite Politikamız Amacımız geçmişten gelen adımızı ve tecrübemizi geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile İSTANBUL başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Gelişen dünyamızda teknolojiyi sürekli takip eden firmamız, her geçen gün kendini yenilemektedir. Şirketimiz, kurumsal alandaki ihtiyaçlarınıza göre sizlere özel çözümler üretmektedir.Misyon ilkelerimiz; 1. Müşterilerimize, farklı çözüm ve fikirler sunmak 2. Sürekli gelişim felsefesinde teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ürün ve hizmet vermek 3. Dürüstlüğü ve çalışkanlığı amaç edinerek, firmamızın en değerli insanları olan siz müşterilerimize en güzel şekilde hizmet etmek. Bize Güvenebilirsiniz; Beraber iş yapmanın en önemli unsurunun karşılıklı güven olduğuna inanıyoruz. Güveninizi boşa çıkarmayız. Tecrübeliyiz; Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber sektörde tecrübeli bir çekirdek kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var. Yenilikçiyiz; Görev aldığımız işlerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz her iş bizim için ayrı bir değerdir.