LAMAR PORSELEN

Lamar Porselen, mutfak tezgahlarında, duvarlarda ve diğer yaşam alanlarında kullanım kolaylığına sahiptir. Doğal görünümünün yanında zarif damar detayları ve şıklığı ile istenilen alanda rahatlıkla kullanılmasına imkan sunulmaktadır. Yüksek ısıya karşı dayanıklı olması sayesinde tercih edilen bu ürün, donmaya, düşük sıcaklığa karşı da dayanıklıdır. Aynı zamanda kolay temizlenebilir yapıya sahiptir ve leke tutma oranı düşüktür. Hijyenik olması nedeniyle mutfaklarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Lamar porselen hem modern bir görünüm verir hem de dayanıklı ve kaliteli olmasıyla birçok kullanım avantajı sağlar. 

Beta Granit olarak 1988 yılından beri doğada oluşan sert madenleri, granit ve mermerleri işleyerek, yapı malzemesi olarak kullanılmasını sağlamaktayız. Aynı zamanda çeşitli Lamar Porselen ürünleri hizmeti vermekteyiz. Kataloğumuzda bulunan; Rome Lamar Porselen, Calacatta Lamar Porselen, Macchia Lamar Porselen gibi zengin ürün seçenekleri ile ev ve diğer yaşam alanlarında müşterilerimizin  beğenisine sunuyoruz.    

LAMAR PORSELEN FİYATLARI

Lamar porselen fiyatları seçeceğiniz renk ve desen seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Dilediğiniz ölçüde stoğumuzdan sipariş verebilirsiniz. Lamar Porselen Fiyatları hakkında tüm bilgiye müşteri temsilcilerimizden ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan m2 çıkartılarak, seçtiğiniz plakalar ile hesaplamalar yapılır ve size en hızlı şekilde fiyat ve ödeme ile ilgili detaylı bilgi iletilir.

Lamar Porselen Tezgah

Lamar porselen, yüksek İtalyan teknolojisiyle üretilen porselen levhaları, geniş renk seçenekleri ile son tüketiciye ulaştıran bir porselen markasıdır. İçerisinde doğal maddeler barındıran doğal bir görünüme sahiptir. Beta granit depolarında ihtiyacınıza uygun lamar porselenleri kendi ellerinizle seçerek yaptırabilirsiniz.Her çeşit renkleri ile yaşam alanlarınıza uygun renkleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Lamar Porselen Özellikleri,

  • Kolay çizilmeyen yüzeyleri ile mutfak işlerinde rahat bir çalışma ortamı sunmaktadır.
  • Lekeye karşı çok dayanaklı ve hijyeniktir.
  • Sağlam yapısından dolayı uzun vade kullanıma dayanaklıdır.
  • Çizilmelere karşı oldukça dirençlidir kolay çizilmeyen bir porselen yüzeyi vardır.
  • Isıya karşı Yüksek direnç gösterir sıcak tencerelerden etkilenmez.
  • Güneşten etkilenmez Hem iç hem dış mekanda kullanma ayrılacağına sahiptir.
Lamar Porselen Kullanım Alanları

Mutfak tezgahlarında oldukça kullanılır. Doğal görünümü mutfağınıza canlılık katar. Mutfak dolaplarınıza çok harika uyum sağlar.

Yemek masalarında, leke tutmayan kolay, çizilmeyen yapısından dolayı çok rahat bir yemek yeme ayrılacağı yaşatır. Masa ayakları ve sandalyeye yakışan çokça renkleri mevcuttur.

Tv ünite arkası, duvar kaplamaları, şömine kaplamalarında oldukça estetik bir doğal görünümü vardır.

Lamar Porselen Mutfak Tezgahları

Lamar Porselen Mutfak Tezgahları, evinizde en çokm vakit geçirdiğiniz yaşam alanına ayrı bir güzellik katacaktır. Birbirinden farklı desenler ile herkese uygun olan bu ürünler sağlamlığı ve uzun ömürlü olması ile dikkat çekmektedir.