MERMER MASALAR

MERMER MASALAR

Mermer Masalar, yaşam alanlarınız için en şık seçim olacaktır. Mermer masalarınızı evinizin ölçülerine göre her ölçüde yaptırabilirsiniz. Geniş renk seçenekleri ile istediğiniz renkte bulabilirsiniz. Tamamıyla doğal mermer masalar evinize doğallık katacaktır. Mermer masalar doğal olduğu için çok titiz kullanılması gerekir. Paslanmaz ayaklar ile evinize mükemmellik katacaktır. İstediğiniz ölçülerde ve farklı şekillerde üretim yapmaktayız. Gösterişli ve doğal yapısı ile size sıcak bir ortam sunar. Ayakları ve sandalye modelleri ile çok iyi kombin yapılabilir, ayakları paslanmaz, profil, ahşaptan yapılabilir.

Benzersiz ve kişiye özel olarak oluşturulabilen mermer masa modelleri parlak yüzeyi ve doğal damarlı yapısı sayesinde evlere zarif ve şık bir görünüm kazandırmaktadır. Kendine has bir görünümü bulunan mermer masalar yüzey yapısı nedeniyle bakterileri tutmaz ve kolay temizlenir. Dolayısıyla hijyenik bir özelliğe sahiptir. Doğal taş sınıfında olduğu için sağlık açısından herhangi bir sorun yaratmamaktadır. Özel bir bakım ve temizlik istemeyen mermer masalar, bulundukları her alana kolayca uyum sağlayabilmektedir. Ayrıca konumlandıkları mekanlarda lüks, modern ve gösterişli bir izlenim oluşmasına neden olurlar.

Mermer Masa Fiyat

Üreticiden son tüketiciye en iyi fiyat garantisi ile mermer masa üretmekteyiz. Beta Granit Mermer deposunda 100'den fazla mermer renk ve desen seçenekleri ile evinizin tarzına uygun mermeri deneyimli ekibimiz ile seçebilirsiniz. Mermer seçimi yaptıktan sonra fabrikamızda üretimi yapılıp en kısa sürede evinize ulaştırıyoruz. Mermer masalar yaşam alanlarınız için en şık seçim olacaktır, evinizin ölçülerine göre her ölçüde yaptırabilirsiniz. Geniş renk seçenekleri ile istediğiniz renkte bulabilirsiniz. Evinize doğallık katacaktır.

Mermer Masa Modelleri

Mermer masa modelleri sayesinde evnizde, restaronlar veya işyerleriniz de zevkinize uygun tasarımları yaptırabilirsiniz. Geniş renk skalası, bibirinden farklı mermerlerin harika birleşimi oluşan masaların kolay temizlenebilir ve sağlam olması öne çıkan özellikleridir. Sizlerde daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

``İstediğiniz ölçülerde ve farklı şekillerde mermer masa yapıyoruz...``

Mermer Masa Hakkında

Mermer masa, geniş renk yelpazesi ile bütçenize en uygun mermerleri Beta Granit depolarında bulunabilirsiniz. Yerli ve ithal olmak üzere size özel mermerleri yerinde dokunarak, hissederek seçebiliriz. Mermerlerden hariç granit, porselen ve kuvars ürünlerimiz de vardır. Hepsinin ayrı ayrı güzelliği bulunmaktadır. Hepsini depolarımızda görebilir evlerinize en uygun taşları bulabilirsiniz.

Beta Granit olarak 30 yılı aşkın zamandır, müşterilerimizin ihtiyacına göre direkt üretimden en uygun fiyat garantisi ile mermer masa hizmet veriyoruz. Ürünlerimizi kendimiz ithal ediyoruz ve kendi atölyelerimizde üretim yapıp, üretimden son tüketiciye ulaşmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Müşterilerimize en iyi mermer masa hizmetini vermek için çok çalışıyoruz. Mermer, granit, porselen ve kuvars ürünleri ile ihtiyacınıza uygun seçimi birlikte yapabiliriz. Hepsi birbirinden özel ve avantajları ile evlerinize zarafet katacaktır. Porselen ürünlerin en güzel özelliği, çizilmemesi ve leke tutmaması kolayca temizlenebilir olmasıdır. Mermer ürünleri, doğal damarları ile evinize modernlik katar, geniş renk yelpazesi ile evlerin en önemli yerlerini süsleyecektir. Granit sert yapısı ile çizilmeye, lekeye ve aşınmaya çok dayanaklıdır. Yüzde yüz doğaldır çok uzun süre aşınmadan kullanılabilir. Kuvars ürünleri çizilmeye, aşınmaya dayanaklıdır. İçerisinde doğal kuvars bulunur ve geniş renk seçeneği sunar. Her renk, her tonda da bulmak mümkündür ve doğal görünümlüdür. Dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanılabilir. Her bütçeye uygun malzemeyi Beta Granit depolarında bulabilirsiniz.