PORSELEN TEZGAHLAR

PORSELEN TEZGAHLAR

Beta Granit depolarında evinize uygun en iyi porselen ürünlerini kendiniz inceleyerek seçebilirsiniz. Geniş porselen renk seçenekleri ile üreticiden son tüketiciye en iyi fiyat garantisi veriyoruz.
Porselenler doğaltaşa çok benzeyen doğal dokulu bir malzemedir. Porselen Tezgah, doğal yapısı ve görüntüsüyle mutfağınıza ve salonlarınıza doğallık katacaktır. Mutfak tezgahı, yemek masası ve duvar kaplamaları için harika bir seçim olacaktır. Güneş ışınlarına aşırı dirençli olduğu için dış mekanda ve dış cephe kaplamalarında kolaylıkla kullanılabilir. Porselen Tezgahlar, özellikle çizilmeye lekeye ve yanmaya çok dirençlidir. Bundan dolayı çok tercih edilmektedir.
Porselen aşınmaya karşı yüksek dayanıklılık gösterir bu onu çok uzun zaman kullanılmasını sağlar.
Porselen tezgahlar tasarımsal olarak dolaplarınıza uyum sağlayan ürünlerdir. Damarlı desenleri ve renk seçenekleri ile evinize doğallık verir.

Siz de evinizin mutfağında estetik ve uyumlu bir görünüm kazandırmak için porselen tezgah modelini tercih edebilirsiniz. Kaliteli bir çalışma için ise doğru malzeme tercihi önemlidir.  Beta Granit & Mermer olarak porselen tezgah modellerinde ürün çeşitliliği sunmaktayız. Aynı zamanda sürekli olarak AR-GE çalışmalarına yatırım yapıyor ve yenilikçi bakış açımızı geliştiriyoruz. Bu sayede ise hızla gelişen dünyada müşterilerimizin değişen beklentilerine yenilikçi çözümler üretiyoruz. Bu düşünceyle tasarladığımız tüm ürünlerde müşterilerimize farklı bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz ve benzersiz görünüme sahip porselen tezgah modellerini müşterilerimizin beğenisini sunuyoruz. 

Porselen Tezgah Ölçüleri

1.2cm kalınlık 320x160 plakalar ile projenize uygun ölçülerde tek parça olarak kullanım olanağı sunar.